"Valerian i miasto tysiąca planet" (napisy, 2D)

2734 ujęć z efektami specjalnymi! Po 50 latach Luc Besson spełnił swoje największe marzenie!
Drodzy Widzowie! Już od 11 sierpnia zapraszamy do Kina KADR 3D na SUPERPRODUKCJĘ Luca Bessona „VALERIAN I MIASTO TYSIĄCA PLANET”. Najdroższy film w historii kina wyprodukowany poza granicami USA!

Bohaterowie widowiska Luca Bessona – Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki –przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata. Sytuacja staje się poważna, gdy Valerian i Laureline otrzymują nowe zadanie. Na rozkaz komandora Arüna Filitta (Clive Owen) udają się do międzygalaktycznego miasta Alpha. Zapierająca dech w piersiach metropolia jest domem dla tysięcy gatunków ze wszystkich zakątków kosmosu, które od setek lat dzielą się ze sobą wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Po przybyciu na Alphę agenci odkrywają, że na miejscu nie wszystko funkcjonuje tak, jak mogłoby się wydawać. Wkrótce w kulturowym i politycznym centrum galaktyki przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

„Valerian i Miasto Tysiąca Planet” to najdroższy film w historii kina wyprodukowany poza granicami USA Budżet produkcji wyreżyserowanej przez Luca Bessona przekroczył 208 milionów dolarów z czego 70% stanowią wydatki na efekty specjalne!  Za ich jakość ręczą mistrzowie w swoim fachu: legendarna wytwórnia George’a Lucasa – Industrial Light & Magic, utytułowane firmy Weta Digital i Rodeo FX oraz specjalistyczna dywizja Ubisoftu – Hybride.To cztery firmy mające na koncie łącznie: 21 Oscarów, ponad 80 nominacji do Nagród Akademii Filmowej, nieprzebraną ilość trofeów i wyróżnień branżowych. A w CV takie hity, jak: „Gwiezdne wojny”, „Strażnicy Galaktyki”, „Deadpool”, ”Avatar”, Władca Pierścieni”, „King Kong”, „Avengers”, „Liga Sprawiedliwości” i „Harry Potter”.

Niesamowicie barwny, widowiskowy i wizjonerski!
Serdecznie zapraszamy na kosmiczną przygodę do Kina KADR 3D!

 

 

 

Dodatkowe informacje

  • Tytuł oryginalny: Valerian and the City of a Thousand Planets
  • Gatunek: Akcja, Sci-Fi
  • Czas trwania: 137
  • Produkcja: Francja, USA

Nadchodzące seanse

BOGATYŃSKI OŚRODEK KULTURY
ul. II Armii Wojska Polskiego 1
59-920 Bogatynia
tel./fax 75 77 32 522
e-mail: bokbogatynia@o2.pl