Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu GosseBumps, który odbędzie się 24 maja 2019 r., o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury. Koncert zorganizowany jest z okazji Dnia Działacza Kultury 2019.

 

GooseBumps to siedmiu energetycznych i bardzo zdolnych facetów. Każdy z nich to niewątpliwie nietuzinkowe postacie, które na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Muzyka, którą tworzą to przekrój repertuaru Pop, Electronic, Hip-Hop oraz R&B.

 

 

Zespół zadebiutował na rynku muzycznym w październiku 2015 roku przedstawiając własną wersję utworu Sama Smitha "Writings On The Wall”, która promowała kolejną odsłonę filmu z serii James Bond. Wersja zespołu otrzymała mnóstwo bardzo pozytywnych komentarzy także za granicą. W 2016 roku GooseBumps wzięło udział w 11 edycji programu „Must Be The Music” zbierając fantastyczne recenzje i wyróżnienia między innymi Radia RMF FM, Interii, Super Expresu czy Onetu. 18 stycznia 2018 roku zespół na zaproszenie legendy polskiego dziennikarstwa muzycznego Romana Rogowieckiego gościł w radiu RDC gdzie zaprezentował nowy materiał z nadchodzącej płyty.  Premiera odbyła się pod patronatem Programu 1 PR w audycji Adama Dobrzyńskiego. 23 marca zespół wystąpił gościnnie w programie „Halo Polonia” w stacji TVP Polonia. W kwietniu grupa wzięła udział w nagraniach 21 sezonu programu „Jaka to melodia” oraz „Pytanie na Śniadanie” nadawanych w TVP. Gościliśmy także w programie „Dzień Dobry TVN” w stacji TVN. W lipcu 2018 roku rozpoczęły się prace nad nowym wydawnictwem, którego premiera jest planowana w II połowie 2019 roku. W listopadzie grupa promuje się na antenie Radia ESKA w programie „ImprESKA”.

GooseBumps to: Paweł Skiba, Dominik Skrzyniarz, Kuba Dobrzański, Grzegorz Duszak, Damian Wójcik "Qla", Krzysztof Cygan oraz Michał Jabłoński znany także jako Maic Bandit.

Bilety w cenie 35 zł (przedsprzedaż) i 45 zł (w dniu koncertu) do nabycia w kasie i sekretariacie BOK od 23 kwietnia!

 

Kasa na holu BOK jest czynna od piątku do wtorku w godzinach od 15.00 do 20.00

Sekretariat BOK jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00

 

Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury.

Patronat medialny: ArtRadio Bogatynia.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym zorganizowanym z okazji 30. lecia Obrad Okrągłego Stołu oraz pierwszych wolnych wyborów w powojennej Polsce z 1989 roku. Konkurs plastyczny na plakat skierowany jest do mieszkańców Miasta i Gminy Bogatynia i zostanie rozstrzygnięty w trzech kategoriach:

- uczniowie szkół podstawowych klas 4-8 oraz gimnazjum,
- uczniowie szkół średnich,
- osoby dorosłe.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas Otwartego Konkursu Piosenki Polskiej "Głosowanie" w dniu 5 czerwca 2019 roku.

Wszystkie niezbędne informacje dla osób chcących wziąć udział w konkursie, znajdują się w regulaminie, który wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można pobrać poniżej.

Patronat Honorowy: Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia
Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury
Patronat medialny: ArtRadio Bogatynia

Szanowni Państwo!

Bogatyński Ośrodek Kultury ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Otwartym Konkursie Piosenki Polskiej "Głosowanie", zorganizowanym z okazji 30. Rocznicy Obrad Okrągłego Stołu oraz pierwszych wolnych wyborów w powojennej Polsce z 1989 roku. Tematem przewodnim tegorocznego konkursu jest muzyka lat 80. i 90. Konkurs odbędzie się 5 czerwca 2019 r. o godz. 15.00, w sali widowiskowej BOK. Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz załącznik do karty zgłoszeniowej do pobrania poniżej.

 

Patronat Honorowy: Burmistrz Miasta i Gminy Bogatynia
Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury
Patronat medialny: ArtRadio Bogatynia

Liczymy na Twój głos! Serdecznie zapraszamy!

BOGATYŃSKI OŚRODEK KULTURY
ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 1
59-920 Bogatynia
tel./fax 75 77 32 522
e-mail: bokbogatynia@o2.pl