Serdecznie zapraszamy na komedię pomyłek "JOJO" autorstwa Piotra Chrzana w reżyserii Jacka Jabrzyka, która odbędzie się 23 września 2019 r., o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Bogatyńskiego Ośrodka Kultury!

Cóż jest takiego fascynującego w Temacie Trójkąta (zwanym dalej TT), że wciąż na nowo od wieków jest przerabiany? A te niekończące się przeróbki wciąż na nowo znajdują (chwała Bogu!) Publiczność gotową zapoznać się z nowymi TT wariantami. Cóż jest takiego w TT niezwykłego? Za całą odpowiedź może posłużyć jedno proste słowo - ZDRADA! Cóż innego może się równać z jej niszczycielską, zabójczą, piorunującą siłą rażenia? Czy coś może wywoływać większe od niej emocje? Chyba tylko... podejrzewanie zdrady. Szekspir nazwał to uczucie zazdrość Zielonookim Potworem (zwanym dalej ZP). Nasze JOJO jest właśnie o tym jak ZP ugania się po lesie za TT. Czy go dopadnie czy nie? Przekonajcie się! (sami albo w towarzystwie żony, czy męża, czy...). A teraz dość już gadania! Zapraszamy na spektakl „teatru MY” do Bogatyńskiego Ośrodka Kultury!

Źródło: http://teatrmy.pl/jojo.php

 

Wystąpią: Edyta Olszówka, Michał Piela i Lesław Żurek.

Bilety w cenie 50 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu spektaklu) do nabycia w kasie i sekretariacie BOK od 23 sierpnia 2019 r.

Kasa BOK (dolny hol) czynna od piątku do wtorku w godzinach od 15.00 do 20.00.

Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.

Organizator: Bogatyński Ośrodek Kultury.

Serdecznie zapraszamy na Akcję Lato 2019 do Bogatyńskiego Ośrodka Kultury. W programie wycieczki piesze i autokarowe, spotkania z ciekawymi ludźmi, projekcje filmów dla dzieci w Kinie KADR 3D oraz różnego rodzaju gry, zabawy i zajęcia integracyjne.

 

 

 

 

 

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 marca 2016 r., w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży (Dz.U. 2016 poz.452), Bogatyński Ośrodek Kultury organizuje Akcję Lato 2019, która odbędzie się od 29.07 - 23.08.2019 r., w godz. od 10.00 do 14.00.

Rekrutacja trwa do 28 czerwca 2019 r. Karty zgłoszeniowe dostępne są do odbioru w sekretariacie BOK. Wydawane będą wyłącznie rodzicom lub opiekunom dziecka od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00. 

Uwaga! Akcja Lato 2019 jest zorganizowana wyłącznie dla dzieci zameldowanych na terenie Miasta i Gminy Bogatynia, mających skończone 7 lat!

Potwierdzenie organizacji wypoczynku można sprawdzić pod adresem www.wypoczynek.men.gov.pl i wpisując nr zgłoszenia 16904/DOL/L-2019.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wynoszącą 50 osób, zalecamy do przygotowania się i wypełnienia kart zgłoszeniowych na miejscu. Potrzebne będą dane personalne dziecka oraz informacja o szczepieniach i uczuleniach.

Pierwszeństwo w rekrutacji mają osoby korzystające z pomocy Bogatyńskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Dla potrzeb rekrutacji należy przedstawić zaświadczenie o uzyskiwanej pomocy. W przypadku nie dostarczenia zaświadczenia, rekrutacja dziecka odbywa się standardową ścieżką.

Prosimy o szczegółowe wypełnienie karty zgłoszeniowej oraz podpisanie zgód, gdyż w przypadku nie dotrzymania tego warunku uczestnik nie zostanie zakwalifikowany.

Lista zakwalifikowanych uczestników zostanie opublikowana 23 lipca 2019 r. na tablicy przy sekretariacie BOK. Nie będzie możliwości otrzymania informacji o zakwalifikowaniu uczestnika telefonicznie.

Informujemy, że wszystkie karty zgłoszone na Akcję Lato 2019 w Bogatyńskim Ośrodku Kultury zostały przyjęte. Imienna lista uczestników dostępna jest na tablicy przy sekretariacie BOK.

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do oglądania wystawy Damiana Sosnowskiego "10 lat Marvela w Lego".

Damian Sosnowski jest absolwentem LO w Bogatyni, obecnie studiuje Zarządzanie we Wrocławiu. Przygodę z Lego zaczął w dzieciństwie i kontynuuje ją po dzień dzisiejszy. Jest zapalonym miłośnikiem fantasy, sci-fi i komiksów.

 

 

 

Z okazji premiery filmu "Avengers: Koniec gry" zapraszamy do oglądania części kolekcji Damiana Sosnowskiego przedstawiającej zestawy Lego z filmów Marvel Cinematic Universe. Jest to wspaniała historia przeniesiona do lubianych przez wszystkich klocków Lego. Kolekcję można oglądać do końca sierpnia w szklanych gablotach przed galerią stopART w godzinach otwarcia Bogatyńskiego Ośrodka Kultury.

BOGATYŃSKI OŚRODEK KULTURY
ul. Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego 1
59-920 Bogatynia
tel./fax 75 77 32 522
e-mail: bokbogatynia@o2.pl